CERTIFIKÁTY
Poskytujeme služby certifikované
v oblasti kvality a zabezpečení

INTERNET CZ, a.s.

ČSN EN ISO 9001:2016 Certifikát
Společnost INTERNET CZ, a.s. zavedla a používá systém managementu kvality v oborech registrace doménových jmen, webhosting, serverhosting, cloudové služby a elektronická pošta.ISO 27001:2014 Certifikát
Společnost INTERNET CZ, a. s., zavedla a používá systém managementu bezpečnosti informací v oborech registrace doménových jmen, webhosting, serverhosting, cloudové služby a elektronická pošta.Registrátor certifikovaný pro maloobchod
Společnost INTERNET CZ, a.s. byla sdružením CZ.NIC oceněna maximálním počtem pěti hvězdiček v systému certifikace registrátorů .cz domén.

EURid Code of Conduct
FORPSI splnilo přísná pravidla registrace .eu domén požadovaná Kodexem správného chování registrátora .eu (.eu Code of Conduct). Společnost INTERNET CZ, a.s. se tak stala jediným obhájcem tohoto titulu v České republice.
 

ARUBA S.p.A.

ISO 9001:2008 Certifikát
Poskytování služeb datacentra (dedikované servery, virtuální servery, cloud computing, housing, hosting, emailové služby, zálohování dat, systém Disaster Recovery a digitalizace dat - "conservazione sostitutiva") a příslušné technické podpory včetně callcentra. Navrhování a vývoj softwaru pro webová a cloudová řešení.

ISO 27001:20013 Certifikát
Poskytování služeb datacentra (dedikované servery, virtuální servery, cloud computing – model IaaS, SaaS a Paas, housing, hosting, elektronická pošta, zálohování, systém Disaster Recovery a digitalizace dat - "conservazione sostitutiva") a technická podpora. Správa a údržba serverů, pracovních stanic, počítačových sítí a s nimi spojených bezpečnostních systémů a zařízení.

ISO 50001:2018 Certifikát
Norma pro systémy hospodaření s energií, která poskytuje nástroj pro systematickou optimalizaci energetické účinnosti a podporu účinnějšího hospodaření s energií.

ARUBA PEC S.p.A.

ISO 9001:2008 Certifikát
Vývoj a poskytování následujících služeb: certifikované emailové služby (PEC) a služby běžné elektronické pošty, elektronický podpis, biometrický podpis a další specifické typy digitálních podpisů, certifikační autorita včetně služeb spojených s výrobou čipových karet, digitalizace dat a zákaznická podpora.

ISO 27001:2013 Certifikát
Certifikát na poskytování služeb: certifikované emailové služby (PEC) a služby běžné elektronické pošty, elektronický podpis, biometrický podpis a další specifické typy digitálních podpisů, certifikační autorita včetně služeb spojených s výrobou čipových karet, digitalizace dat a zákaznická podpora.

ACTALIS S.p.A.

ISO 9001:2008 Certifikát
Navrhování, vývoj, poskytování a podpora služeb spojených s infrastrukturou veřejných klíčů PKI či spojené s IT zabezpečením. Navrhování, vývoj, poskytování a podpora služeb elektronických podpisů, biometrických podpisů a technologická řešení dalších specifických typů digitálních podpisů. Certifikované emailové služby (PEC). Konzultantské služby ICT. Zavádění produktů, instalace a podpora HW a SW produktů v oblasti IT zabezpečení. Produkce a úprava čipových karet.

REZERVUJTE SI NÁVŠTĚVU

Navštivte naše datacentrum - rádi vás po něm provedeme.

Naše datacentra jsou otevřena pro návštěvy. Rezervujte si prohlídku.
 
 

CERTIFIKÁTY - INTERNET CZ, a.s.

CERTIFIKÁTY - ARUBA S.p.A.

CERTIFIKÁTY - ARUBA PEC S.p.A.

CERTIFIKÁTY - ACTALIS S.p.A.

Partneři:
Zákaznická podpora: (+420) 38 38 35 35 3
Fakturace: (+420) 38 38 35 35 5
contactsKontaktujte nás
Rezervujte si návštěvu některého našeho datacentraRezervovat návštěvu
aruba.it